פורץ כספות

פריצת כספות

פריצת כספות בצורה מקצועית יעילה ובמחירים טובים.

פריצת כספות היא עניין מורכב . חשוב שפורץ כספות  יהיה מנעולן מיומן ובעל כלים מקצועיים בכדי
לא לעשות נזקים מיותרים .

ישנם כספות שיש ביכולתנו לפתוח ללא שום נזק חיצוני ,לתכנת במקום ולהחזיר מייד לשימוש (רוב
הכספות הביתיות ) וישנם כספות שבהם פורץ כספות חייב לחדור למנגנות הכספת בקדיחה .

את רוב רובם של הכספות שנקדחו אפשר להשמיש  לעבודה כרגיל ולחסוך קנייה של כספת חדשה.
וכמובן שאצלנו תקבלו שרות אמין , איכותי , מקצועי , מהיר ומכל הלב !

 מתי נצטרך פורץ כספות?

אם אתם בעלי הון רב, או סתם מאחסנים כמה מן הדברים היקרים לכם בכספת, המאמר הבא מיועד לכם.
אם קרה לכם פעם ששכחתם את הסיסמא לכספת האישית, או איבדתם את המפתח לכספת, או שפשוט מאיזו שהיא סיבה אינכם מצליחים לפתוח אותה, לא כדאי להילחץ. אפשר לבצע שכפול מפתח לכספת מבעוד מועד או כדאי לחפש פורץ כספות מהימן, על מנת שיוכל להשיב לכם ביחד עם כספכם גם את השלווה והביטחון.

לא הרי כספת כהרי דלת רגילה. כשם שפורץ חוקי יכול לפרוץ מנעול, כך גם פורץ לא חוקי. מהו בעצם תפקידה של הדלת בהגנה על רכושכם מפני פורצים? הדלת בסך הכול אמורה לגרום לו להתעכב מספיק בפריצה ולהרעיש מספיק תוך כדי, כך שאתם או השכנים תספיקו להזמין ניידת משטרה שבסופו של תהליך תגרום לו לנסות לפרוץ את מנעול התא מבפנים. אך לא כן היא הכספת, כספת מיועדת להקשות על הגנבים, כך שגם אם ייקחו את הכספת איתם ויפרצו אותה במעונם, עדיין עלות הפריצה תעלה על עלות השלל המוחבא בפנים. במקרה זה אנו זקוקים לפורץ מקצועי מיוחד עם ציוד חדיש ויעיל, שעושה עבודתו נאמנה.

איך למצוא פורץ כספות אמין?

מספר כללים שיעזרו לכם במציאת פורץ כספות מיומן: ראשית, פורץ כספות מיומן הוא כזה שמכיר את כל סוגי המנעולים החדישים ודגמי הכספות ויכול לשלב יחד עם פתיחת הכספת שלכם גם הוספת מנעול על מנעול על מנת להבטיח את שמירת כספכם בבטחה. יחד עם זאת, קריטריון נוסף יהיה עדינות העבודה וביצועים מדויקים. פורץ כספות מקצועי הוא כזה שיוכל בקלות לפתוח את דלת הכספת שלכם ללא גרימת נזק לכספת. קריטריון חשוב נוסף הוא, זמינות הפורץ. זה מאוד לא נעים להיתקע בלי כרטיס האשראי / הטלפון הנייד / חפץ יקר ערך אחר כשהלה בתוך הכספת ופורץ הכספות ממאן לענות בטלפון. פורץ כספות אחראי הוא כזה שיענה לפניותיכם אף בשעות לא שגרתיות.