מנעולן בתל אביב

העיר תל אביב היא העיר הסואנת והעמוסה ביותר בארץ. מלבד מאות כלי רכב ועסקים רבים הנמצאים בתחום שיפוטה היא מהווה מקום מגורים אטרקטיבי ולכן תחלופת הדירות וקצב הבנייה בעיר הם מהגבוהים בארץ.

קצב החיים המהיר בעיר תל אביב, החלפת הדירות הכמעט שנתית ואופייה הכללי של העיר, יצרו ביקוש מיוחד לשירותיהם של מנעולנים מקצועיים.
רמת הביקוש משתנה בין חלקיה השונים של העיר, אך בין שמדובר בשכונת פלורנטין בדרום העיר לבין רמת אביב ג' היוקרתית בצפון תל אביב הביקוש עצמו למנעולנים בתל אביב אינו פוסק בשום חלק בשנה

באילו מקרים נזדקק לשירותיו של מנעולן בתל אביב?  

מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל אביב

אחרי שהכרנו את אורח החיים הקצבי של העיר ללא הפסקה, הגיע הזמן שנלמד קצת על המקרים השונים בהם נזדקק לשירותיו של מנעולן בתל אביב.
חשוב לזכור כי במרבית המקרים, למרות כל הניסיונות השונים, הפנייה למנעולן אינה נמנעת וניסיונות לאלתר יסבו נזק רב יותר למוצרי הנעילה ועדיין יותירו אתכם נעולים מחוץ לבית או מחוץ לרכב שלכם.

פריצת מנעולים בתל אביב

לצערנו המקרים בהם תזדקקו לפריצת מנעולים בעיר תל אביב, אינם נדירים כל כך והם יכולים לנבוע מניסיון פריצה שלא צלח אך הסב נזק רב למנעול דלת הכניסה או ממקרה בו איבדתם את מפתח הכניסה לבית ואתם תקועים מול דלת הכניסה לבית או לרכב בשעת לילה מאוחרת.

במקרים אלו, למרות כל ניסיונות האילתור והדפיקות החוזרות והנשנות קרוב לוודא שתגלו כי עליכם לפנות למנעולן כדי לקבל סיוע בבעיה. חשוב לציין כי פריצת המנעולים הינה תהליך מורכב הדורש הכשרה מקצועית, אך יחד עם זאת חשוב שתדעו לבחור במנעולן אמין ובעל אישור עבודה של משטרת ישראל, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים.

זקוקים למומחה לפריצת דלתות בתל אביב? חייגו עכשיו 050-2236226

פריצת דלת טרוקה בת"א

בעולם המנעולנות ההגדרה "דלת טרוקה" היא הגדרה למקרים בו עזבתם את הבית לזמן קצר והדלת פשוט נטרקה מאחוריכם וננעלה ללא שום סיבה נראית לעין.
הבעיה במקרים מסוג זה היא שאתם נמצאים בחוץ כשמפתחות הכניסה שלכם נמצאים בתוך הבית, הרי אף אחד מאתנו לא יוצא לזרוק זבל עם צרור מפתח הכניסה.

במקרה זה חשוב לפנות למנעולן מקצועי על מנת שיוכל לפתוח בעבורכם את הדלת מבלי להסב נזק למנגנון הנעילה של הדלת שלכם או לצילינדר עצמו כדי לאפשר לכם להמשיך ולהתנהל ללא הפרעה.
במקרים מסוג זה, העצה הטובה ביותר היא לפנות למנעולן בעיר בה אתם מתגוררים ובמקרה זה מנעולן בעיר ת"א-יפו כדי לקבל סיוע מהיר ומקצועי בדיוק במצב שלא הייתם מוכנים אליו.

נתקעתם בחוץ מול דלת טרוקה בתל אביב? חייגו עכשיו 050-2236226

החלפת צילנדרים

העיר תל אביב מוכרת בכמות הדירות השכורות בה ובתחלופת הדיירים הגדולה. המצב המעט בעייתי הזה גורם לרבים מהדיירים להיכנס לדירות חדשות כשבפועל – לדיירים הקודמים בדירה עדיין יש מפתח לדירה שלכם, כך שלמעשה הם פשוט יכולים להיכנס לדירה שלכם בכל שלב ואף להעביר את המפתחות בשוגג או בזדון לגורמים אחרים.

ההמלצה הטובה ביותר במקרים האלה היא לפנות למנעולן בתל אביב ולבקש סיוע בנושא החלפת צילנדרים בדירה שאליה אתם נכנסים.
כך, תהיו בטוחים במאת האחוזים שאתם היחידה שיש ברשותכם את מפתח הכניסה אל הבית הפרטי שלכם ותוכלו לישון בשקט.

זקוקים להחלפת צילנדרים בתל אביב ? חייגו עכשיו 050-2236226

פריצת רכבים

מלבד היותה מקום בילוי מרשים ועיר תיירות נפלאה, העיר התל אביבית היא גם מקום מושבן של חברות ועסקים רבים, המתקבצים אליה מכל קצוות הארץ.
שילוב העבודות האלה גורמות למצב בו תל אביב היא העיר הסואנת והעמוסה ביותר מבחינת תחברה מלבד העדר מקומות חנייה – רבים מאיתנו נתקלים במצב בו הם איבדו את המפתח לאחר בילוי או ביציאה מהעבודה וזהו בדיוק הזמן בו עליכם לקרוא למנעולן רכב.

נכון, תמיד יהיו כמה חברים שיהיו בעלי עצות זהב שיבטיחו לכם שתוכלו לטפל בבעיה בקלות אבל כפי שאתם כבר יודעים – לעצות אלו אין ביסוס וקרוב לוודאי שלא יסייעו לכם להיחלץ מהסיטואציה המרגיזה.
במקרים אלו, פנו למנעולן רכב מוסמך בתל אביב וזכו לטיפול מקצועי במהירות ובאחריות.
במקום לנסות לטפל בבעיה בעצמכם ולגרום לנזק נוסף במנגנון הנעילה של הרכב שיעלה לכם כמה מאות שקלים במוסך.

אנו מתתמחים בפריצה של כל סוגי הרכבים: מכוניות פרטיות, טנדרים, אוטובוסים, משאיות וכו'…

זקוקים למומחה לפריצת רכבים בתל אביב ? חייגו עכשיו 050-2236226

איך נדע באיזה מנעולן לבחור?

העיר תל אביב מלאה בבעלי מקצוע שונים שישמחו לסייע לנו בכל פעם שנזקק לעזרה ולו הקטנה ביותר והמצב גם קיים בתחום המנעולנים בעיר תל אביב. אבל, ישנם כמה כללי מפתח שיבטיחו שהמנעולן שאליו התקשרתם כרגע הוא מנעולן מקצועי ואחראי וחשוב מכך – אמין.

 • אישור משטרתי –  הבדיקה הראשונה והחשובה ביותר היא אישור משטרתי לפעילותו של המנעולן שבחרתם.
  אינכם צריכים ליצור קשר עם המשטרה בכדי לוודא זאת, כך תוכלו לאמת זאת עם המנעולן שבחרתם.
  האישור המשטרתי, מעיד בפועל כי המנעולן הוא מנעולן ללא עבר פלילי שתוכלו לסמוך עליו מבחינת הביטחון האישי שלכם ולא תהיו מוטרדים מגורמים עוינים שיקבלו גישה למוצרי הנעילה שלכם.
  במקביל מומלץ לוודא גם כי למנעולן ישנו אישור מקצועי להסכמות שעבר והוא חבר באיגוד המנעולנים הישראלי.
 • מקצועיות – ברגע שאתם יוצרים קשר עם מנעולן, הקפידו לוודא כי יש ביכולותיו לסייע לכם בפתרון הבעיה.
  בלא מעט מקרים תפנו למנעולן שיגיע אליכם במהרה, אך, לא יוכל לסייע לכם בבעיה הניצבת בפניכם ועדיין תחויבו בעלות ביקור.
  לכן, הקפידו לבחור במנעולן המתאים לבעיה וודאו מראש כי ישנה אחריות על הפעולה שיבצע כמו למשל החלפת צילינדר תקול בדלת הכניסה.
 • מהירות השירות – אחרי העצות המקצועיות והאחריות הגיע עצה פרקטית אחרונה והיא בחירה במנעולן קרוב.
  העצה הזו הופכת קריטית במיוחד כשאתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לדלת הכניסה או מחוץ לרכב בלילה אבל היא בהחלט נכונה לכל שעה ביום.
  לכן, אם אתם מתגוררים בעיר תל אביב – הקפידו לבחור במנעולן בתל אביב שיוכל להגיע אליכם במהירות האפשרות ולסייע לכם לטפל בבעיה.
  אחרי הכל, להיות תקועים מחוץ לדלת נעולה זו אף פעם לא חוויה מהנה. 

למה לבחור דווקא בפז מנעולים?

אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי ואמין בעיר תל אביב, אני מזמין אתכם לפנות אלי עכשיו.
אני זמין בעבורכם 24 שעות ביממה
7 ימים בשבוע ואני בעל אישור פעולה של משטרת ישראל
חבר באיגוד המנעולנים של ישראל המעיד על יכולותיי המקצועיות הגבוהות ועל רמת הבטיחות והשירות שתזכו לקבל ממני

אל תפקירו את הביטחון שלכם בידי מנעולנים לא מקצועיים. חייגו אלי עכשיו – פז מנעולים – 050-2236226