מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה תוך מספר דקות אצלך!

פתח תקווה, אשר מהווה את אחת מהערים המרכזיות במטרופולין גוש דן, זוכה בשנים האחרונות לאהדה מחודשת בקרב רבים מתושבי המרכז שמחפשים אופציה זולה וקהילתית יותר לעומת מתחרתה הלא היא העיר תל אביב.

המצב החדש, הוביל רבים לרכוש או להשכיר דירות חדשות בפתח תקווה ועובדה זו יוצרת ביקוש מוגבר לשירותיהם של מנעולנים מוסמכים באם המושבות החדשה. רמת הביקוש למנעולן מקצועי ואמין משתנה בין השכונות השונות וכך נוכל לראות הבדל בין שכונת עין גנים לשכונת אם המושבות לדוגמה. אך , בכל אחד מהמקרים מחפשים תושבי פתח תקווה מנעולן מהשורה הראשונה.

באילו מקרים נזדקק לשירות של מנעולן בפתח תקווה?

אחרי שלמדנו אודות המצב החדש בעיר פתח תקווה, הגיע הזמן שנגע בנקודה החשובה והיא כמובן – באילו מקרים בהם נתקל, נדרש לפנות למנעולן. בחלק לא מבוטל מהמקרים, הפנייה למנעולן הינה בלתי נמנעת ולמעשה היא הדרך היחידה שלנו להיכנס הביתה או אל הרכב שלנו שננעל בכניסה לבניין.

פריצת מנעולים בפ"ת

מקרים מסוג זה הם עניין שבשגרה, אתם חוזרים הביתה ומגלים כי המפתח שבידכם אבד ואין לכם שום אפשרות להיכנס הביתה. במקרים מסוג זה כל ניסיונות האלתור עולים לרוב בתוהו והדרך היחידה האפשרית לפתרון הבעיה היא פנייה למנעולן מורשה באיזור פ"ת לצורך פריצת מנעול הדלת.

לעומת הבעיות המוכרות בדלת הכניסה לעיתים הבעיה הינה דווקא במנעולי כניסה לחדרים אחרים, כמו המחסן הפרטי שלא פתחתם במשך שנים או לחדר הגז בבניין. במקרים מסוג זה מדובר במנעולים ישנים שדורשים החלפה, אך אינכם מצליחים לפתוח אותם בכדי לערוך את השינוי הנדרש.

פריצת דלת טרוקה

דלת טרוקה היא מקרה בו יצאתם ולו לרגע מהבית והדלת נטרקה אחריכם וננעלה. למען האמת, רובנו לא לוקחים את המפתחות כשאנחנו יוצאים לזרוק זבל או להביא משהו מהגינה ולכן במקרים בהם מדובר בדלת טרוקה אנחנו נותרים חסרי אונים ואין לנו שום יכולת לטפל בבעיה מלבד לפנות לשירותיו של מנעולן.

כשאנחנו מדברים על דלת טרוקה הדרך המהירה והטובה ביותר לטיפול בבעיה היא כמובן לפנות למנעולן וכמובן עדיפות למנעולן בפתח תקווה שיוכל להגיע אליכם במהירות ולטפל בבעיה. אחרי הכל, אף אחד מאתנו לא יוצא לרגע מהבית כשהוא מתכנן לשהות  בחוץ כמה שעות או אפילו לילה שלם.

החלפת צילנדרים

אם עברתם לדירה שכורה חדשה בעיר פתח תקווה, בדומה לרבים מתושבי המרכז המחפשים אופציה "שפויה" וזולה יותר למגורים במרכז, קרוב לוודאי שלא חשבתם על עובדה בסיסית אחת והיא שקרוב לוודאי שכל הדיירים שגרו באותה הדירה לפניכם – הם בעלי מפתח כניסה לבית הפרטי שלכם.

לכן, ההמלצה המקצועית והטובה ביותר לכל שוכר היא פנייה למנעולן בעיר פתח תקווה אשר יוכל לסייע לכם בהחלפת צילנדר הדלת בדירה החדשה שלכם. כך למעשה תוכלו להבטיח כי אתם ובעל הדירה שלכם הם היחידים שיש ברשותם מפתח לדירה שלכם ואתם מוגנים מפני טיפוסים עוינים וגנבים.

פריצת רכבים בפתח תקווה

בשונה מפריצת דלתות והחלפת צילנדרים, בעיה במנגנון הנעילה של הרכב תתפוס אתכם לרוב במצבי הלחץ הגדולים ביותר, כמו למשל בעת יציאה מהעבודה בקריית מטלון בשעה מאוחרת או ביציאה מהבית לעבר העבודה לאחר שהתעוררתם מאוחר.

במקרים מסוג זה תזכו לקבל הצעות שונות מחברים לפירצת הרכב, אשר רובם כשכולם יסבכו אתכם ויסבו יותר נזק למנגנון הנעילה של הרכב ובסופו של דבר ישאירו אתכם בחוץ. אם אתם עומדים מחוץ לרכב – הגיע הזמן ליצור קשר עם מנעולן מוסמך ולבקש סיוע בכל הנוגע לפריצת רכבים.

איך נדע באיזה מנעולן לבחור?

נכון, בחיי היום יום שלנו, אנחנו לא זקוקים למנעולן באופן תדיר במיוחד, אבל ברגעי המשבר אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים בכל הקשור ליכולת המקצועית שלנו בבחירת המנעולן. כדי להקל עליכם – איגדנו 3 המלצות שיסייעו לכם לבחון את המנעולן שאתם עומדים להזמין.

  • אישור משטרתי – הנקודה החשובה ביותר היא בדיקה של אישורו המשטרתי של המנעולן. אישור זה מעיד כי המנעולן אליו פניתם, בעיר פתח תקווה או בכל מקום אחר הוא מנעולן ללא עבר פלילי שניתן לסמוך עליו מבחינה בטיחותית. במקביל ניתן לוודא גם כי למנעולן ישנו אישור מקצועי להסמכות שעבר ושהוא חבר באיגוד המנעולנים הישראלי.
  • מקצועיות ואחריות – הקפידו לוודא כי המנעולן שאליו אתם פונים, יודע לטפל בבעיה בה נתקלתם. כך לדוגמה, אם אתם פונים למנעולן בפתח תקווה במטרה לפריצת הרכב שלכם – הקפידו לציין את סוג הרכב על מנת לוודא כי ביכולותו לסייע לכם. במקביל אם מדובר בפריצת דלתות לדוגמה – וודאו מראש כי ישנה אחריות על הצילינדר החדש שיותקן במקום הצילנדיר התקול.
  • מהירות השירות – מלבד העצות המקצועיות, חשוב מאד לבחור במנעולן הקרוב למקום בו אתם נמצאים. באופן זה, תוכלו לצמצם את זמן ההמתנה שלכם. כך למשל אם אתם מתגוררים בעיר פתח תקווה ונזקקתם לשירותיו של מנעולן, הקפידו לבחור בשירותיו של מנעולן מפתח תקווה שיוכל להגיע אליכם במהירות האפשרית. אחרי הכל להיות נעולים מחוץ לדלת זו אף פעם לא חוויה נעימה.

למה לבחור דווקא בפז מנעולים?

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי ואמין בפתח תקווה, אני מזמין אתכם לפנות אלי עכשיו – 24 שעות 7 ימים בשבוע. אני, בעל אישור של משטרת ישראל לעבודתי כמנעולן וחבר באיגוד המנעולנים של ישראל המעיד על יכולותיי הגבוהות כמנעולן.

אל תפקירו את הביטחון שלכם בידי מנעולנים לא מקצועיים. חייגו אלי עכשיו – פז מנעולים 050-2236226