תיקון דלתות

תיקון דלתות

תיקון דלתות

דלת הרב בריח שבביתכם הינה דלת בעלת מנגנון מורכב אשר כולל בריחים אשר יוצאים לכל כיווני הדלת ואליו מחובר צילינדר אשר בעזרת מפתח מאפשר את תנועת המנגנון והצירים.

כל אחד מהמרכיבים שציינתי יכולים להיפגע עקב שימוש לא נכון, בלאי או גורם חיצוני אחר.

בנוסף לכך הדלת יכולה להיפגע מגורמים חיצוניים כמו משקל הדלת, קירות לא חזקים, תנועת אדמה יכולה להוציא את הדלת מכיוון וגורמים אלו דורשים כיוון, תיקון או החלפת חלקים.

תיקון דלתות מקצועי לכל סוגי הדלתות!

תיקון דלתות אינו עניין נפוץ מאד בימינו. הדלתות הבטיחותיות הקיימות כיום עמודות בפני עשרות סוגים של פריצות וניסיונות הרס, ולכן נדיר יחסית למצוא קלקול בדלת איכותית. עם זאת, ישנם מקרים שבהם בכל זאת דרוש תיקון דלתות. כאשר קורה מצב כזה, חשוב לדאוג לתיקון דלתות מקצועי, על ידי אנשי מקצוע טובים וותיקים כמונו.
איש מקצוע מיומן לרוב יאבחן מיד מה הגורם לתקלה ויפתור אותה במקום.
כדי לתקן ולשפר את דלת ביתכם התקשרו אליי: 050-2236226

תיקון דלתות – מתי זה קורה?

במרבית המקרים, הצורך בתיקון דלתות מתעורר כאשר מנעול הדלת נשבר, או כאשר המפתח נתקע במנעול מבלי שתהיה אפשרות לשחרר אותו. כאמור, תקלות אלו נדירות יחסית, אולם הן בהחלט קורות מידי פעם, ובמקרים אלו חשוב לדאוג לתיקון יעיל של הדלת ושל המנעול. חשוב לדעת ולזכור, כי מרבית הדלתות של היום הן דלתות בטיחותיות, אשר מכילות מערכת נעילה מורכבת. כאשר המפתח נתקע או נשבר, התיקון אינו ממוקד לנקודה של המנעול, אלא משלב חלק נרחב מאד של הדלת. לכן, כאמור, חשוב לקרוא לנו, המומחים בתיקון דלתות איכותי ומקצועי.

תיקון דלתות – מי יכול לבצע?

כפי שניתן להבין, תיקון דלתות, שהוא חלק בעבודתו של פורץ מנעולים , יכול להיעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע, אשר מומחים בכך ואשר מורשים לכך מטעם משטרת ישראל – שאם לא כן, כל תיקון של דלת היה עלול להוביל לפריצה מיידית אל הבית. כל מי שלומד את התחום של פריצת מנעולים ושל תיקון דלתות וכדומה, חייב להציג תעודת יושר מטעם המשטרה, ובסיום הלימודים לקבל רישיון משטרתי לעיסוק בתחום. אנו, כמובן, מחזיקים בכל האישורים ובכל התעודות הנדרשות, על מנת שתהיו בטוחים שאתם מקבלים את השירות הבטוח והיעיל ביותר. חשוב לדעת שישנם בשוק אנשים רבים אשר מתיימרים לדעת לבצע תיקון דלתות בזול. אולם במקרה הזה אין להתפשר על מחיר זול, מכיוון שיש צורך בידע מקצועי נרחב על מנת לתקן את הדלת ולהשאיר אותה חזקה ובטוחה כפי שהייתה בעבר, מבלי שייגרם לה נזק.

למה לתקן דלת עם פז?

מ א-ת כל סוגי התקלות נותן שרות אישי, מקצועי ואמין ע"י פז ברנס חבר המרכז הארצי למנעולנות מקצועית מחוייב ללקוחות מרוצים ולשרות מעולה.
בשבילי לקוח מרוצה שווה זהב והשרות ניתן באהבה רבה . אז שווה להתקשר 050-2236226