פורץ רכבים

פריצת רכבים

פריצת רכבים

רגע טרם שכירת מנעולן זול או יקר, ראוי לדעת כיצד ניתן לזהות בעלי מקצוע טובים באמת בתחום המדובר. כמו בכל ענף, גם עם הזמנת פורץ רכבים, ראוי לדעת כי קיימים אנשי מקצוע טובים יותר ופחת. המחיר אינו מהווה קריטריון על-פיו ניתן להעריך נכונה את איש המקצוע. כדאי לזכור כי תמחור שירותי פריצה מורכב משני רכיבים: סוג ומספר חלקי חילוף נדרשים ודחיפות הקריאה. עבור שירות במהלך לילה או שבתות, התשלום יהיה גבוה יותר.

מפתח רכב אבוד – כמה חבל

נהוג להזעיק פורץ רכבים במקרים בהם אבד המפתח לרכב, ובמידה שנתגלתה תקלה במנגנון הנעילה. עבור תקלות שגרתיות יותר, כמו – רכבים התקועים בחניית הבית, ניתן להיות גמישים יותר בקריאת השירות, וכך גם המחירים יהיו נוחים יותר.

כללים חיוניים בהזמנת פורץ רכב

יש לדרוש אישורים ותעודות מטעם משטרת ישראל, כדי להבטיח שמדובר באיש מקצוע הגון ואיכותי. זכרו כי פועלים בתחום אף מנעולנים חובבים, שאינם מחזיקים באישורים הדרושים. אישורים מעין אלו מעידים על כך שהמנעולן עבר קורס פריצת רכבים משטרתי בהצלחה, ומורשה להעניק שירותים מסוג זה באופן חוקי.

באם ישנה דחיפות לשירות פריצת רכב, כדאי לאתר פורץ רכבים מקומי וקרוב

מחירים הוגנים, כמו בכל ענף, אפשר למצוא גם כאן. בעלי מקצוע אמינים, קובעים את מחיר השירות על-פי חלקי החילוף שהם מספקים ומתקינים, יחד עם זמן העבודה שהושקע. בצעו השוואת מחירים מהירה, כדי לקבל רושם כללי אודות המחירים הנהוגים בשוק זה.

דאגו לקבל תעודת אחריות על עבודת השירות והמנעול החדש, שעשויה להתגלות כשימושית באם ישנן תקלות חוזרות. מנעולן הגון ידע לקבל על עצמו אחריות מלאה וידאג לטפל מיידית בתקלות חוזרות – זהו איש המקצוע בו אתם מעוניינים.

מוניטין וניסיון

אין לזלזל בפרמטרים חשובים כמו מוניטין וניסיון של איש המקצוע. מטרתו העיקרית של שירות פריצת רכבים, מלבד פריצת המנעול, היא להבטיח ללקוח שהפעולה תבוצע תוך גרימת נזקים מזעריים, או נזקי משנה, לרכב. עם שנות הניסיון, הסיכוי לפגוע תוך עבודה ברכב עצמו, הולכים ומצטמצמים.

החלפת מנעול רכב

פורץ רכבים מוסמך יחזיק ברכבו צילינדרים ומנעולים להחלפה. בעת פריצת הרכב, יש להתייחס לאפשרות נעילה מחדש שלו. זכרו כי פריצת המנעול לבדו לא תפתור את העניין; אמנם תוכלו להגיע ליעד, אך לא לנעול את הרכב מחדש. ראוי לציין כי ישנה דרישה מחברות הביטוח לשלב אמצעי אבטחה ברכבים. גניבת רכב שלא ננעל עשויה להוביל לכך שבעל הרכב לא יקבל כיסוי מלא מחברת הביטוח.

לפיכך, ראוי תמיד לדאוג לאפשרות לנעול את רכבכם היקר. פורץ רכבים אחראי ידע להציע פתרונות הולמים לכל מצב. במקרה של מנעול בלתי-תקין, אפשר יהיה להחליפו, לתקנו , או להשתמש זמנית באמצעים אחרים כדי לנעול את הרכב. יש לזכור כי כל פרצה עשויה לקרוא לגנב, ועל כן אל לכם להותיר רכבים שאינם מאובטחים או נעולים, ללא השגחה. נצלו הזדמנות זו של אינטראקציה עם מנעולן / פורץ רכבים, כדי לשכלל את מערכת האבטחה של האוטו. אפשרי כי בשל רכישת מערכת אזעקה משוכללת או מנול חזקה יותר, תקבלו הנחה במחיר הביטוח.

פורצי דלתות ובין פורצי מנעולי רכבים – אנשי מקצוע משני הסוגים, חייבים להציג אישור משטרתי שמראה כי הם מורשים לפרוץ מנעולים וכי ניתן לבטוח בהם לשם כך; בנוסף, חובתם המקצועית היא לבקש מבעל הרכב להציג בפניהם תעודה מזהה, בנוסף למסמכי רכב, כדי לאמת את בעלות הרכב, ולהימנע כך מביצוע פעולה שאינה חוקית.

לפריצת רכבים  או האופנוע התקשרו: 050-2236226