מנעולן ברמת גן – כל השירותים בשבילכם

ידוע כי מנעולים ומנעולנות באים תמיד בהקשר של ביטחון ושמירה על דברים, חפצים ואולי (ובעיקר) אנשים. מעניין שאנחנו כמעט ובכלל לא חושבים, במודע, על מנעולים ומנעולנות, זאת על אף שנראה שהפעולה המבוצעת על-ידינו בתדירות הגבוהה ביותר במשך היום, היא נעילת מנעול ופתיחתו; העניין הוא, שבשל העובדה שאנחנו מבצעים פעולות אלו ב"אוטומט", אנחנו פשוט מפסיקים לשים לב שאנו עושים זאת כל-כך תדיר.

האם מנעול ניתן לפריצה? נראה שאפשר לפרוץ כל מנעול, במידה שיש מספיק רצון, עיקשות ומוטיבציה לעשות כן. במילים אחרות, אין מנעול שאינו ניתן לפריצה, זאת גם אם מנסים לשכנע אתכם אחרת. אל תאמינו, גם לא למנעולן מקצוען, המספר לכם שאת המנעול שהוא מספק ומתקין לכם לא ניתן לפרוץ. זמן הפריצה הוא הפרמטר היחיד שעשוי להשתנות בין מנעול אחד למשנהו; מנעול איכותי יותר ידרוש זמן פריצה רב יותר, זמן אליו יידרש הפורץ כדי לגלות את המנגנון הייחודי שלו, ו"לעבוד" עליו. עם זאת, סביר יותר שמנעול איכותי יגרום לפורץ פוטנציאלי לוותר ולעבור לדירה הבאה, בה, כך יקווה הפורץ, מותקן מנעול פחות משוכלל ויותר ניתן לפריצה.

מנעולן אולי יציע לכם להוסיף מנעול לדלת הכניסה שלכם, במקום החלפת זה הנוכחי. נראה שבעבר פתרון זה היה מקובל יותר (חלקכם בוודאי זוכרים את הדלתות הישנות בהן היה מותקן מנעול אחד ליד ידית הדלת, ומנעול נוסף מעט מעליו). הצעה זו עשויה להשתלם, בסופו של דבר, זאת כיוון שדלת בת שני מנעולים מגינה באופן מקיף וכך גם מרתיע יותר. יתר על כן, גם באם אירעה תקלה באחד המנעולים, מצב בטיחות הדירה עדיין טוב, כיוון שהמנעול השני עדיין תקין, מה שמפחית את הצורך להזעיק מנעולן בדחיפות.

מגוון רחב של שירותי מנעולנות

מנעולן ברמת גן יוכל לטפל בתקלות שונות המתרחשות במנגנון הנעילה של דלת ביתכם: פריצת דלת עם אובדן מפתח, חילוץ מפתח שנשבר בתוך הצילינדר, החלפת מנגנון או צילינדר וטיפול בכל בעיה אחרת המתרחשת בדלת. בנוסף על האמור, יכול מנעולן גם להתקין מנעולים לחלונות הבית. בנוסף, מנעולן מוסמך ידע להתקין כספות וכן לפרוץ ולתקן אותן במידת הצורך.

בשנים האחרונות, מנעולנים מנוסים יודעים לספק שירות עבור התקנת מערכות לבקרת כניסה (בשימוש בתג כרטיס / קוד) ואינטרקום. יתר על כן, מנעולן ברמת גן ידע לפרוץ רכבים, לשכפל מפתחות של רכב, וגם ליצור מפתח חדש, במידה שזה האחרון אבד לו. כדאי לדעת, שכיום, המכוניות החדשות מצוידות במפתח עם שבב אלקטרוני. מנעולן מקצועי ידע לשחזר שבב זה ולהביא את המפתח להניע את הרכב.

מנעולן ברמת גן ידע לבצע עבודה יעילה, מקצועית וללא כל נזק שיתלווה לכך.

מנעולים נפוצים בארץ ישראל

מיהו מנעולן מקצוען? מנעולן ברמת גן, המכבד את עצמו ואת שמו הטוב, ידע להתקין וגם לתקן את רוב רובם של סוגי המנעולים. קיימים עשרות סוגי מנעולים בשוק. ניתן לחלק מנעולים אלו לכמה קטגוריות, שהעיקריות שבהן:

  • מנעולים דיגיטליים
  • מנעולי צילינדר
  • מנעולי תלייה

בבואכם לבחור סוג מסים של מנעול, עליכם לקחת בחשבון את סוג הנעילה הרצוי, רמת הביטחון המבוקשת ומיקומו הפיסי של המנעול. התקנה של מנעול יכולה להיות חיצונית או פנימית; בנוסף, יש לקחת בחשבון תדירות שימוש אפשרית בדלת (נעילה, פתיחה), באם מדובר במקום מוסדי / ציבורי.

מנעולן מקצוען באמת ידע להציע לכן מגוון מנעולים רחב, וכן פתרונות נעילה אפשריים, תוך שהוא מתאים אותם לצרכים הספציפיים ולדרישות שלכם.