מנעולן עם אישור משטרתי – מה החשיבות?

תחום המנעולנות הוא תחום שעשוי אמנם להיראות כפשוט, אולם העיסוק בו דורש תעודות המוכיחות הסמכות רשמיות של קורסים שונים בתחום המנעולנות. מנעולן מקצועי יהיה חבר באיגוד המנעולים, ויחזיק תעודה המוכיחה זאת. על אף האמור, הרי שהתעודה החשובה ביותר תהיה תעודת הסמכה משטרתית.

חבר באיגוד המנעולנים שהוא בעל עסק רשום, העומד בכל התנאים הטכניים הנדרשים והוא חסר עבר פלילי, יקבל אישור מהמשטרה בכדי לעבוד כמנעולן ברחבי הארץ. את האישור המשטרתי עצמו קל לקבל, אך החלק הקשה הוא להשיג את כל מה שנדרש ולעמוד בכל התנאים, בכדי לקבלו. עובדה שהיא שמספר מצומצם של מנעולנים מצליחים בסופו של דבר לקבל אישור משטרתי לעסוק בתחום שלמדו.

חדירה למרחב הפרטי והמוגן היא אינה עניין של מה בכך

אלו שעשו שימוש בשירותי פריצה של מנעולן, יודעים, כי הליך הפריצה, הן אם מדובר בפריצת מנעול רכב, פריצת כספת, או פריצה של דלת הבית, מדובר למעשה בחדירה למרחב הפרטי שלנו, עניין שלרוב טומן בחובו חוסר נעימות, גם אם זמנית וגם באם ההליך מבוצע בהסכמה מלאה – תוך שהאחריות והשליטה על המצב עוברות לידיו של זר, מקצוען ומיומן ככל שיהיה.

מנעולן מוסמך מעניק שירות חיוני עבורנו בזמנים קריטיים; הרגע בו אנו נתקעים מחוץ לרכב או לבית, לעיתים בשעות לילה מאוחרות ופעמים בדרכנו לעבודה, או לפגישה חשובה. מדובר בסיטואציה בלתי נעימה, ממנה היינו מעדיפים בבירור להימנע. אך נראה ששירותיו של מנעולן עם אישור משטרתי הוא מחויב המציאות, כי באותם רגעים, אנו זקוקים שיחלצו אותנו ממצב חוסר האונים הזה.

מדוע מנעולן צריך אישור משטרתי

מדוע מנעולן צריך אישור משטרתי

פריצת מנעולים עם אישור משטרתי – בטיחות וביטחון

לעיתים לא נותרת בידינו הברירה, אלא לשים מבטחנו לחלוטין באדם זר, מקצוען ככל שיהיה; אם כבר עושים זאת, ראוי שאותו אדם יחזיק ויציג בפנינו את התעודות הראויות, בנוסף לאישור המשטרתי המדובר, כדי שנוכל לחוש בביטחון מינימאלי.

החלפה או פריצה של מנעול – תשיב לנו בסופו של דבר את הגישה לרכב או לבית. כדי לוודא כי מדובר במנעולן מקצועי ואמין, בו נוכל לבטוח שלא יעשה כל שימוש בגישה שניתנה לו עבור צרכים פרטיים שלו, מותר ונדרש לבדוק בטחונות בהם הוא מחזיק. ניתן להניח ששמו הטוב של מנעולן מבוקש, מהווה גם הוא סוג של עירבון, שעשוי להשקיט את מצפוננו בזמן שהלז מבצע את עבודתו.

כדי לקבל את השקט הנפשי באופן וודאי, הרי שתעודה משטרתית יכולים לספק לכם זאת

אישור משטרה מהווה לכל הפחות אסמכתא לעבר ללא רבב של המנעולן, שמלבד ההשראה בה הוא מחזיק לעסוק במקצוע, הרי שהוא מעניק לו גם את הערבות המשטרתית הנדרשת לשם כך. ללא צל של ספק, מדובר, אם כך, באחד מאמצעי הבטיחות הקריטיים וההכרחיים יותר עבור זה הנזקק לשירותיו של הפורץ. אין מה להתבייש בבואכם לדרוש שיציג בפניכם תעודות ואישורים. באם הוא מסרב, נראה שקיימות סיבות לכך ואז טוב תעשו אם תפנו לחפש את שירותיו של איש מקצוע אמיתי.

הדרך לבחור פורץ מנעולים

ייתכן כי מנעולן אינו מוצף בעבודה השכם וערב, אולם ניתן להניח שמפעם לפעם מישהו נזקק לשירותיו, ועל כן, אין מדובר בשירות נדיר בצורה יוצאת דופן. ישנם כמה וכמה מנעולנים בשוק בן ימינו, ומסיבה זו, ועל אף הסיטואציה המלחיצה שאתם נמצאים בה כעת, ראוי שתשקיעו עוד רגעים ספורים באיתור פורץ מנעולים עם אישור מהמשטרה, עמו תוכלו לעבוד בכל פעם בה תזדקקו לשירות נוסף של מנעולנות או פריצה.