התקנת מנעול כספת לקשישים

התקנת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת

מספר גדול של פורצים מבצעים פריצה מבעד לדלת הכניסה לבית דווקא, ולא כפי שנהוג לחשוב – דרך הגג, חלונות הבית, וכיו"ב. דלתות רבות עם מנגנוני נעילה מתקדמים, ניתנים לפריצה קלה, זאת על-ידי שבירת הצילינדר.

צילינדר תלת-בריחי

התקנת מנעול כספת לדלת הבית כוללת הוספת צילינדר תלת-בריחי (בעל 3 בריחים, בנוסף לזה הקיים). משמעות הדבר היא – שישנו צורך בהפעלת כוח כפול או משולש כדי לפרוץ את הדלת; במצב זה, פורצים רבים לא מנסים אפילו לפרוץ, דבר החוסך כאב ראש רב.

בכל מקרה של ספק בנוגע לבטיחות מנגנון הנעילה של דלת הכניסה לבית, טיבו ויעילותו, כדי לשקול החלפת צילינדר בדחיפות. כדאי תמיד לזכור מי מחזיק במפתח משוכפל של הבית שלנו ולא לאפשר את הגישה למפתח זה לאלו שעליהם איננו סומכים בעיניים עצומות. שדרוג רמת האבטחה בבית היא אפשרית, גם אם לא זולה כל-כך, אך היא יכולה להעניק שקט נפשי, שכידוע, חשוב ומהותי יותר מכל סכום כסף שנוכל לחסוך.

עבריינות רכוש

עבריינות הרכוש לא מוגרה עדיין על-ידי המשטרה – ועודה קיימת. דיירים חדשים עשויים להיות תחת עינם הפקוחה של פורצים. גם במידע שדלת הכניסה עשוית פלדה, ראוי לבדוק האם המנעול הוא מהדור הישן, הניתן לפריצה קלה עד מאוד. מנעולן מקצועי ומוסמך יכול להמליץ לכם על מנעולים מהדור החדש, שכנראה לא ידעתם כלל על קיומים – מנעולים חדישים, משוכללים ונוחים לשימוש.

ראוי לשקול התקנת מנעול כספת בדלת הכניסה – כזה שנפתח על-ידי קוד ספרתי, שייתכן כי יפטור אתכם מהצורך להחזיק במפתח.

מקודד חיצוני מוגן-ממים יכול להכיל מעל 50 קודים שונים המאפשרים פתיחתו של מנעול חשמלי עבור שער כניסה או דלת כניסה לבית. מקודד חיצוני מחובר למנעול החשמלי בשער ומעבר פקודה ללשונית המנעול החשמלי להיפתח, עם הכנסת הקוד.

אסתטיקה היא תוספת נחמדה

המקודדים הקיימים כיום בשוק הם ידידותיים למשתמש ואסתטיים. הם מאפשרים הכנסה פשוטה ומחיקה קלה של קודים. ניתן להתקינם בבתים בהם ישנו חיווט מתאים ושיושבי הבית יוכלו להתרגל לטכנולוגיה כזו, השונה בדרך תפעולה מפתיחת הבית באמצעות מפתח.

מקודד עבור דלת משרד פנימית

מכשיר קידוד שכזה מעוצב בצורה נאה ומודרנית. משרדים רבים משתמשים במקודד עבור חדרים מסוימים אליהם הכניסה מתאפשרת בהיתר מיוחד בלבד, או עבור דלת כניסה ראשית, במקום בו לא מקבלים קהל באופן סדיר.

מודעות לבטיחות

בחברות בעלות הנהלה עם מודעות גבוהה לבטיחות ולביטחון מידע, מותקן מקודד חדיש זה במשרדו של מנהל/ת בכיר/ה, מעבדה המכילה סודות חשובים וחיוניים של החברה, חדר ישיבות בו מוצגת מפעם לפעם מצגת חשובה, ויש לצמצמם הפרעות של כניסות ויציאות של עובדים שאינם קשורים לאירוע זה, ככל הניתן. אלו מצבים בהם הכרחי למדי להתקין מקודד עבור דלת הכניסה של אותו חדר.

כיוון שמקודד זה מכיל 92 קודים, כל עובד/מנהל בכיר מקבל קוד אישי, המאפשר להחליף את הקוד לפתיחה עבור עובדים זוטרים יותר, ולבטל להם את הקוד כאשר הם חדלים להיות עובדי חברה.

מפתח או מקודד?

ניתן להעביר קוד כניסה בשיחת טלפון, באם מעוניינים להעניק למישהו רשות חד-פעמית להיכנס לחדר מסוים, לטווח ארוך, או עד שמוחקים / מחליפים את הקוד שהוענק לו. מפתח שניתן לעובד לא קל להחזיר לחברה (שלא לדבר על שכפול לא מבוקר של המפתח על-ידי העובד) כמו הקלות בה ניתן להחליף / למחוק / להוסיף קוד כניסה.

מקודד אינו עובד בזמן הפסקת חשמל, בעוד מפתח כמובן אינו מוגבל בהקשר זה.