כיצד לבחור מנעולן?

רובנו חיים את חיי העיר המהירים והמלחיצים משהו. העיר מתאפיינת בצפיפות רבה ובאורח חיים עמוס. החיים מהירי הקצב הלחץ המופעל מכיוונים שונים, עשויים להשפיע על מהלך חיינו.

ייתכנו מקרים, שבשל הלחץ והיסח הדעת הזמני, שכחנו לקחת את המפתח לאחר שכבר יצאנו את הבית וסגרנו את הדלת, וכך – אנו נעולים מחוץ לבית ללא אפשרות לשוב פנימה. מקרה דומה עשוי להתרחש גם עם הרכב. ומה עושים במידה שאין מפתח נוסף זמין (אצל שכן, חבר או במשרד?); מה נעשה אם זה מאוחר מדי לקרוא לחבר או לשכן המחזיקים במפתח ספייר? שאלות יפות, טובות וחיוניות.

כדי להפחית הסתברות לקרות מקרים מעין אלו, אותם לא תמיד ניתן למנוע מראש, הרי שישנן דרכי התמודדות – יעילות יותר או פחות.

פתרון יעיל ומהיר ובמחיר הגיוני ושווה לכל נפש, בכל עת שצריך, הוא אפשרי – קריאה למנעולן מנוסה שיחזיר לכם את הנחת והשקט החיוניים כל-כך לניהול יום תקין.

כיצד לבחור את המנעולן הטוב עבורנו

מה חשוב לדעת שפונים למנעולן

מה חשוב לדעת שפונים למנעולן

דעו כי מנעולן, לפני כל דבר אחר, הוא בעל מקצוע שמוטב להחזיק את פרטיו בארנק או במקום זמין אחר. באם בשעת השי"ן לא יימצא פתרון הולם, הרי שברירת המחדל תהיה שימוש במנעולן הראשון שניתן למצוא ולהתקשר אליו – בתקווה שנמצא באזור מנעולן אליו ניתן להתקשר משך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מסיבות אלו, רצוי לשמור בזיכרון הטלפון הנייד יותר ממספר טלפון של מנעולן אחד, אלא שלושה לפחות, כדי להגדיל את הסיכויים שאחד מהם יענה לשיחה בשעת לילה חשוכה וייעתר לבקשתכם להגיע לזירת האירוע ולתפעל את העניינים באופן מקצועי, מה שיביא לפיתרון יעיל ומהיר.

מעל הכל – אמינות

כיצד לבחור מנעולן? ישנה יותר מדרך בודדה לבדוק איכות ואמינות של מנעולן. קודם כל, יש לוודא כי המנעולן שאת שירותיו הזמנתם, עובד בחברה אמינה, כזו המעסיקה אך ורק מנעולנים מוסמכים, שידעו להעניק מענה טוב למגוון תקלות. תוכלו להשתמש באתרי מדרג כדי לקבל מידע אמין ועדכני בתחום מנעולנות.

פריצת דלת

מן הסתם, פריצת דלת היא הסיבה השכיחה ביותר בשלה מוזמן מנעולן, כל אחד זקוק לשירותי מנעולן, ביום כזה או אחר, במידה שנשבר או נאבד מפתח, או אולי אף תקלה כלשהי במנגנון הנעילה. המקרים האמורים לא ניתנים לטיפול על-ידי אדם רגיל מן הישוב, מה שיאלץ אותו לטלפן למנעולן שיגיע חיש מהר לתקן את המצב ולהקטין עד כמה שניתן את מפח הנפש הפוטנציאלי.

משך הליך הפריצה תלוי הן ברמת התחכום של מנגנון הנעילה והן בשנות ניסיונו של המנעולן. במקרים רבים, לא יהיה צורך בהחלפת מנגנון, אלא בפריצתו. באם מדובר במנעול פשוט, הדבר יארך דקות ספורות לכל היותר. לגבי מנעול מתוחכם יותר, הרי שמשך הפריצה יהיה ארוך יותר.

וודאו כי המנעולן מחזיק במסמכי הסמכה, תעודות, רישיונות וכל מה שצריך כדי  להוכיח כי מדובר באדם אמין ומוסמך לבצע פריצת מנעולים או פריצת דלתות. עליו להחזיק גם במסמך משטרתי המאשר היעדר רישום פלילי. כך תוכלו להניח למנעולן לבצע את עבודתו, בלב שקט, ביודעכם שהוא לא ינצל את הידע שלו לרעה, בעת החלפת מנעול.

אחריות וכסף. אין מה להתבייש לדבר אודות כסף. נכון שמנעולן טוב צריך לקבל שכר הולם, וככל שהוא מהיר ומיומן יותר – כך הוא זכאי לדרוש מחיר גבוה יותר על השירות, שהרי השירות מגולם במחיר. אל תתפתו להזמין את שירותיו של המנעולן הזול ביותר שתמצאו ברשימות המידע השונות באינטרנט – הזול עלול לעלות לכם ביוקר. בכל האמור בביטחונכם האישי ובביטחון הבית, כדאי להשקיע כמות רבה יותר