פורץ רכבים בתל אביב

מנעולן עשוי להיחשב לאחד מאנשי המקצוע החיוניים ביותר, שהרי הוא תמיד נצרך למקרי חירום, כדוגמת – פריצה של מנעולי רכב, בית או משרד. קשה למצוא מישהו, שבשלב זה או אחר בחייו לא נתקל בסיטואציה בה הגיע לרכבו ושם לב שהרכב ננעל, בעוד המפתחות נותרו בפנים. אכן, עוגמת נפש. מלבד זאת מנעול שבור או תקוע בזמן הלא נכון, עשוי להביא למפח נפש ממנו נעדיף להימנע ככל הניתן.

פריצת רכבים

אלמנט בסיסי אותו אנו חייבים לבדוק טרם קבלת ההחלטה לרכוש רכב, הוא מנגנון ההגנה שלו, המהווה, למעשה, מערך כמו – מקודד, אזעקה, אימובילייזר ומנעולים שונים. ישנה מודעות הולכת וגוברת למערכות הנעילה, זאת על רקע גל פשיעה בשנים האחרונות, הנוגע בפריצה לרכבים וגניבת פריטים יקרי ערך מתוכו. על כן, עם רכישת רכב חדש, עלינו לוודא שמנגנון הנעילה וההגנה שבו אכן מעניקים רמה מספקת של מיגון, וכי קיימת אחריות על מערך זה.

כל זאת טוב ויפה, אולם מה מתרחש במידה שאנו מחליטים לרכוש רכב שאינו חדש, ושעבר בעלים שונים? נראה שנעדיף להחליף את מנעולי הרכב. אך באילו עלויות מדובר? האם כל מנעולן / פורץ רכבים בתל אביב יוכל לעשות את העבודה?

פורץ רכבים בתל אביב

פורץ רכבים בתל אביב

אישורים והסמכות

מנעולן לא בהכרח ידע להתמחות במנעולנות רכב, אולם כל מנעולן, חייב להחזיק באישורים מתאימים ממשטרת ישראל. חברות המעסיקות מנעולן / פורץ רכבים בתל אביב, ידעו להציע לקהל לקוחותיהם שירותי פריצה שונים: פריצת דלתות המכונית, שחזור מפתחות קיימים, תיקון אימובילייזר, ושחרור מפתח התקוע ברכב. מומלץ לוודא שהחברה תוכל לספק שירותים חיוניים כדלקמן:

  • קידוד – פורץ רכבים בתל אביב שיוכל לסייע לכם במקרה בו אתם בטוחים שהמפתח נגנב או אבד; המנעולן ידע ליצור מפתח עם קוד חדש.
  • מפתח תקוע בסוויץ' – למקרים בהם המפתח נתקע בשל הפעלת כוח רב מידי בזמן הפתיחה. רק במידה שאתם בטוחים כי למנעולן יש ניסיון במקרים מעין אלו, תוכלו לאשר לו לשחרר את המפתח הסורר, שהרי אם מדובר בחסר ניסיון, עשוי להיגרם יותר נזק מתועלת.
  • סוג הרכב גם הוא עניין קריטי – יש לוודא כי המנעולן הוא בעל ידע ויכולת לפרוץ את סוג הרכב הספציפי שברשותכם. יש לפרט באוזניי המנעולן, בטרם הוא מגיע ליעד, אודות סוג ודגם הרכב.

פורץ רכבים בתל אביב הוא ללא ספק מקצוע חוקי, אך כל העוסק בו חייב להחזיק באישור ממשטרת ישראל, וכן להציגו בפני הלקוח המשתמש בשירותיו. מנעולן ופורץ מקצועיים לא יכולים להיות בעל עבר פלילי; בנוסף, עליהם להיות בוגרי קורס הכשרת מנעולנים, לאחר שעברו אותו בהצלחה. יתר על כן, זכרו שלא כל מנעולן או פורץ רכב יהיה בהכרח מקצוען.

אל לנו להפחית במאומה מהחשיבות שאנו מעניקים לאלמנט המקצוענות בתחום חשוב זה של מנעולנות רכב ופריצת רכבים. מדובר בעניין קריטי, כיוון שהלקוח המקבל שירותים אלו, יהיה לרוב שרוי במצב רוח לחוץ, שהרי הסיטואציה היא תמיד פתאומית ובלתי נעימה. על כן, על נותן השירות להיות בעל קור רוח ומסביר פנים ללקוח, שלא תמיד יהיה בעל סבלנות רבה, אלא להפך מכך, ינהג בקוצר-רוח כלפי המנעולן.

אותו לקוח יהיה רגיש לכל אלמנט של נתינת השירות, כולל זמן הגעה, זמן עבודת שירות, איכות שירות ועוד.

נסכם ונאמר, שעליכם לבצע בחירת מנעולן או פורץ רכבים בתל אביב – בתבונה ומחשבה תחילה, זאת על אף שאתם בוודאי ממהרים ומעוניינים לקבל שירות מהיר ככל הניתן. אולם דאגו שיהיה מדובר בבעל תעודות קורס הכשרה ואישור משטרתי.